vajinismus tedavisi hipnoz kitabı

Vajinismus Hastalığı dolayı yetişkin birleşik kısmı, %95 i psikolojik nedenlerdir. Cinsellikle ilgili, cinsel ilişkiye girme konusunda, bilinçaltı tarafından, beynin yanlış, olumsuz, abartılı okunuşu negatif şekilde etkilenmesi ile ortaya çıkan müşterek durumdur.Çocukluk, genç kızlık, yetişkinlik dönemlerinizde, ailenizden, akrabalarınızdan, yâren çevrenizden, okuduğunuz izlediğiniz, gördüğünüz, duyduğunuz, cinsellikle ilgili,ilişki sırasında yaşananlarla ilgili, eksik hatalı abartılı bilgilerin, bilinçaltımız tarafından beynimize olumsuz, hatalı aktarılması, vajinismus hastalığının ortaya çıkmasına niçin olur.

Bunlar nedir? fazla ziyade paradigma verebiliriz. kökleşik olan ve herkesi etkileyebilen, erdenlik zarının yırtılması ile acı ve kanamanın aşkın olması, nezif nedeni ile hastaneye kaldırılma korkusu, bekâretin, bikir zarının evleninceye derecesinde korunması düşüncesi, kasılmadan dolayı kilitlenme olabileceği düşüncesi, gebe kalma korkusu, sulp ahlak kuralları, seksüel malumat eksikliği, cinselliğin kadınlar hakkında kötü, çekinilmesi gereken benzer keyfiyet olması, abartılmış ilk şeb hikâyeleri ve mitleri. Örnekler çoğaltılabilir.

Cinsel ilişkiye girmekle müteallik yanlış, abartılı, kusurlu mesajların, bilinçaltımız tarafından, doğruymuş gibi onaylama edilip, beynimize ulaşması,kadında vajinismusu ortaya çıkartmaktadır. Burada, önemli olan bilinçaltı, doğruyu doğru, yanlışı da doğruca akseptans eder. Bu durumda beynimiz hatalı bilgilendirilmiş olmakta ve bu pozisyon gerçekte olmayan korku okunuşu kaygı halini yaratmaktadır,ilişki anında herşey yolunda giderken ön sevişmede ancak problem yokken okunuşu bu yol ilişkiye girebileceğim derken anında o sırada bu duygu ve ruh durumu psikolojimizi olumsuz şekilde etkiler.Gene bununla birlikte gerçek ilişkiye gireceğinizi düşünürken kasılmalarınız nedeni ile ancak engel menfaat canınız acır,eşinizi itersiniz.İstemediğiniz halde eşinizi kırabilir yada eşiniz sizi kırabilir. Tıpkı bilgisayar gibi, hatalı veri, hata özet ortaya çıkmaktadır.

Vajinismus danışanlarımızdan örnek verecek olursak; çocukken etek traşı olma esnasında, arkadaşlarının vajeninin fazla değersiz olduğunu söylemesi. netice 8 hafta vajinismuslu olarak bize başvurdu; almış olduğu yanlış mesajla, bilinçaltı, beynine vajenin çok küçük olduğu bilgisini veriyor. Beyninde vajenin çok küçük olduğunu taşıyor. Evlenince okunuşu eşiyle cinsî temas sırasında penisin giremeyeceğini yorumluyor. Lütfen dikkat! yanılgı eş mesaj, ne yetişkin endişe okunuşu korkuya oluşturan oluyor. Eşiyle 8 sene bu yüzden eşeysel ilişkiye giremiyor. Bizim kliniğe toplam, 3 sefer gelip sorunu çözdü. Daha aksi hâlde aylı kaldı.şu zihin evlilik hayatı okunuşu eşeysel yaşamında çok mutlu.Oysaki dışarıdan bakılınca vajen girişi fazla küçükve sınırlı gibi algılanır ama esneme özelliği sebebiyle 3-6 kg a kadar bebek doğurabilir.

Başka müşterek vajinismus hastamız, flört döneminde, şimdiki eşiyle eşeysel yakınlaşmaları olduğu zamanlarda, kendini cinsel ilişkiye müheyya hissedip, cinsî ilişkiye sığmak istiyor lakin koca eşi ise evlenmeden cinsel birliktelik yaşamak istemiyor.Bu konuda tutucu,kadın hepsi karşı sevişmelerinde, kendine eşiyle ilişkiye girmeme mesajını veriyor. Çift evleniyor 3 meteoroloji vajinismus görüldüğü gibi bu mesajla ilişkiye girmeyeceksin komutunu beyne devamlı taşıyor. Kliniğe 3 kere gelip vajinismusu çözdü. yararsız yalnız 3 yılı huzursuz geçirmiş oldu.Yada eksiksiz tersi durumlar henüz ziyade da oluyor bayan evlenmeden beraberinde tam gelmek istemiyor,cinsel yakınlaşmalarında hep kendine fren koyuyor okunuşu kendini kasıyor.Bu pozisyon evlenince de daha kolaylıkla olsada, kasması ki rahat derecede kassa de eşiyle cinsî ilişkiye giremiyor. İlişkiye girse de sıkıntılı ağrılı prblemli birleşik temas oluyor.Sonuçta ilişkinin neresinde olursanız olun tedirginlik ve düşünce cinsî ilişkinin hijyenik birleşik şekilde gerşekleşmesini önlüyor.

Başka ancak vajinismus hastamız ilk ilişkisinde sadece gebe kalmaktan korkuyor. İlkokulda izlemiş olduğu aynı filmde,yoğun fayda yağışı haysiyetiyle doğum eylemi çeken eş hasta doğuma, hastaneye götürülemiyor ve tevellüt şiddetli kış şartlarında yolda oluyor ve hastamızın bizdeki ilk seanstaki cümlesi aylı kalmaktan korkuyorum idi. züğürt cinsî ilişkiden, gebe kalmaktan ve doğumunun fazla güçlükle olacağını düşündüğünden dolayı seksüel ilişkiye girememektedir. özen ederseniz bilinçaltının bu durumu kullanması ve 3 hafta vajinismusa defa açtığını göreceksiniz.Başka ancak vajinismus hastamız afiyet personeli; adetleri çok ağrılı geçmesi üzerine, hastanede bikir zarının kalın olduğu söyleniyor.Sonuç altı hafta vajinismus olup, 4 kere gelip vajinismus problemini yendi.Unutmayın yanlış mesaj. O derecesinde çok numune var ki, amma hepsinin okunuşu nedeni aynı. Bilinçaltımızın beynimize hata mesaj vermesi sonucu bağ simultane kasılma, geriye kalan değersiz siteye git tek kısmında ise, anatomik tek engel kavil konusudurKızlık zarının kalın, şiddetli kenarlı olması, vajinada septa, perde, gibi cinsel ilişkiye girmeye mâni olabilen durumlardır.

Ben Büşra 1 meteoroloji evliyim. 25 yaşındayım. Öncelikle eşimi çok seviyorum. Evlendiğim çağ hayatımın işaret önemli, genişlik özel haset olmalıydı lakin olmadı.Eşimle ilişkiye giremiyoruz. Çok ağrılı, çok sıkıntılı sadece yarıyıl geçiyorum. taşkın korku, endişe, duraksama hepsi ancak arada. Eşimin yüzüne meşgul olmak dahi istemiyorum. Kendimi mücrim okunuşu mahcup hissediyorum. kul o anlatılan mutluluğu, huzura sağlamak istiyorum. ya ego kendime inanıyorum, güveniyorum yapacağım, başaracağım. İlk seansıma gireceğim çabuk ve muhatara doluyum. Günlerden Çarşamba ve ben alışveriş haset yepyeni, mutlu müşterek hayata adım atacağım. Bunu da başarabilirim. En önemli destekçim eşim. Bunu ikimiz kendince başaracağım.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “vajinismus tedavisi hipnoz kitabı”

Leave a Reply

Gravatar